Collega’s

De vaste krachten achter van der Avoird Trayplant

Binnen van der Avoird Trayplant werken op dit moment 50 mensen in vaste dienst. Verder wordt er gedurende het hele jaar – afhankelijk van de werkzaamheden – personeel ingehuurd. Het aantal personen dat wordt ingehuurd varieert tussen circa 20 en 300 flexwerkers. Op de zaterdagen zijn daarnaast nog eens gemiddeld 20 scholieren aan het werk om ondersteuning te geven aan diverse werkzaamheden. In de zomervakantie kan het aantal oplopen tot meer dan 100 scholieren per dag die hier komen stekken en stek knippen. Ook op de frambozenvelden worden diverse werkzaamheden uitgevoerd door scholieren.

Vaste gezichten achter van der Avoird Trayplant

 

Peter van der Avoird

Directeur
peter@trayplant.nl
Tel. +316 221 98 064

Arjan Hak

Directeur
arjan@trayplant.nl
+316 513 60 947

Jan van der Avoird

Overal inzetbaar waar hij hard kan werken !

Frank van der Boom

Algemeen Technisch Medewerker
frank@trayplant.nl
Tel. +316 286 25 866

Jack Wouters

Hoofd Logistiek & Onderhoud
jack@trayplant.nl
Tel. +316 146 43 219

Jurgen Blom

Teeltspecialist
jurgen@trayplant.nl
Tel. +316 226 40 326

Rens van den Goorbergh

Teeltspecialist
rens@trayplant.nl

Joost Beekmans

Teeltspecialist
joost@trayplant.nl
Tel. +316 411 02 148

Peter van Hulten

Hoofd Verkoop
petervanhulten@trayplant.nl
+316 124 67 894

Robin Stolk

Verkoper
robin@trayplant.nl
+316 132 80 060

Ruben Smulders

Logistiek planner
ruben@trayplant.nl
+316 82 666 542

Ger Huijben

Medewerker Communicatie
ger@trayplant.nl
Tel. +316 102 65 511

Ilse Stams

Medewerker Communicatie
ilse@trayplant.nl

Jelle Broeders

Bedrijfsleider
jelle@trayplant.nl
Tel. +316 579 17 142

Bart van Hees

Bedrijfsleider
bart@trayplant.nl
Tel. +316 102 29 720

Marit de Kock

Bedrijfsleider
marit@trayplant.nl
Tel. +316 453 90 409

Piotr Wilimczyk

Algemeen Technisch Medewerker

Tanja Roovers-Huijben

R&D
tanja@trayplant.nl
+316 373 50 924

Ramon Geerts

Meewerkend voorman teelt

Niek Gillis

Planning & Projecten
niek@trayplant.nl
Tel. +316 163 47 998

Peter Verheijen

Meewerkend voorman teelt

Annejet Halters

Meewerkend voorman teelt
annejet@trayplant.nl

Anja Timmermans

Zelfstandig Teeltmedewerker
anja@trayplant.nl
Tel. +316 422 67 677

John Renne

Logistiek medewerker
Tel. +316 202 27 168

Joshua Lanslots

Logistiek medewerker

Carlo Peeters

Teeltmedewerker
Tel. +316 227 24 121

Janus Berrevoets

Teeltmedewerker

Tim Moelands

Teeltmedewerker

Lotte Broeders

Teeltmedewerker

Stefan Luca

Teeltmedewerker

Josefien van der Veer

Medewerker glastuinbouw

Christian Hermans

Medewerker glastuinbouw

Ria de Kleine

Medewerker glastuinbouw

Noor Frijters-van Enschot

Medewerker glastuinbouw

Claudia Mindrila

Medewerker glastuinbouw

Pandora Snoeren-de Jong

Medewerker glastuinbouw

Chris Mindrila

Medewerker glastuinbouw

Mhreteab Habteab

Medewerker glastuinbouw

Fabiola Cerda

Medewerker glastuinbouw

Catalina Lancu

Medewerker glastuinbouw

Annie van Nimwegen

Medewerker huishoudelijke dienst

Marc van der Avoird

Hoofd Fin. Administratie
marc@trayplant.nl
Tel. +316 389 00 771

Miranda Pemen

Boekhoudkundig medewerker
miranda@trayplant.nl
+316 22053336

Ingrid de Jong

Medewerker HR
ingrid@trayplant.nl
Tel. +316 493 52 321

Bente van der Ende

Medewerker HR
Bente@trayplant.nl
Tel. +31618991378

Kevin Pelkmans

Systeembeheerder
kevin@trayplant.nl

Terrence Hensels

Algemeen medewerker