Collega’s

De vaste krachten achter van der Avoird Trayplant

Binnen van der Avoird Trayplant werken op dit moment 33 mensen in vaste dienst. Verder wordt er gedurende het hele jaar – afhankelijk van de werkzaamheden – personeel ingehuurd. Het aantal personen dat wordt ingehuurd varieert tussen circa 20 en 300 flexwerkers. Op de zaterdagen zijn daarnaast nog eens gemiddeld 20 scholieren aan het werk om ondersteuning te geven aan diverse werkzaamheden. In de zomervakantie kan het aantal oplopen tot meer dan 100 scholieren per dag die hier komen stekken en stek knippen. Ook op de frambozenvelden worden diverse werkzaamheden uitgevoerd door scholieren.

Vaste gezichten achter van der Avoird Trayplant

 

Peter van der Avoird

Directeur / Eigenaar
peter@trayplant.nl
Tel. +316 221 98 064

Jelle Broeders

Customer Relation Manager
jelle@trayplant.nl
Tel. +316 579 17 142

Robin Stolk

Customer Relation Manager
robin@trayplant.nl
+316 132 80 060

Ger Huijben

Planning en verkoop
ger@trayplant.nl
Tel. +316 102 65 511

Jan van der Avoird

Overal inzetbaar waar hij hard kan werken !

Jurgen Blom

Teeltspecialist
jurgen@trayplant.nl
Tel. +316 226 40 326

Bart van Hees

Teeltspecialist
bart@trayplant.nl
Tel. +316 102 29 720

Joost Beekmans

Teeltspecialist
joost@trayplant.nl
Tel. +316 411 02 148

Frank van der Boom

Onderhoud/ reparatie & techniek
frank@trayplant.nl
Tel. +316 286 25 866

Tanja Roovers-Huijben

Research & Development
tanja@trayplant.nl
+316 373 50 924

Jack Wouters

Bedrijfsleider/ Arbeidsplanning algemeen
jack@trayplant.nl
Tel. +316 146 43 219

Marit de Kock

Meewerkend voorman/ Personeel
marit@trayplant.nl
Tel. +316 453 90 409

Ramon Geerts

Meewerkend voorman/ Stekken Framboos vers

Niek Gillis

Meewerkend voorman/ Afleveren vers
niek@trayplant.nl
Tel. +316 163 47 998

Jolanta Wilimczyk-Zysk

Meewerkend voorman

Klaudia Kozuch

Meewerkend voorman

Peter Verheijen

Meewerkend voorman

Anja Timmermans

Afdeling hangend stek
anja@trayplant.nl
Tel. +316 422 67 677

John Renne

Intern transport
Tel. +316 202 27 168

Piotr Wilimczyk

Productie/Techniek

Carlo Peeters

Algemeen medewerker
Tel. +316 227 24 121

Janus Berrevoets

Algemeen medewerker

Josefien van der Veer

Productie

Christian Hermans

Productie

Ria de Kleine

Productie

Noortje Frijters-van Enschot

Productie

Kamile Mazuruk

Productie

Joshua Lanslots

BBL Leerling

Tim Moelands

BBL Leerling

Marc van der Avoird

Financieel manager/ bedrijfsanalyse
marc@trayplant.nl
Tel. +316 389 00 771

Ingrid de Jong

Administratief/ HRM Personeel
ingrid@trayplant.nl
Tel. +316 493 52 321

Kevin Pelkmans

Logistiek medewerker
kevin@trayplant.nl

Bianca Hamels

Interieurverzorgster

Annie van Nimwegen

Interieurverzorgster